top of page

Dekorasyon Konusunda Ihtiyacin Olan Hersey

Updated: Oct 30, 2018


$529, Windsor Pendant Light, Crate & Barrel

Klasik Mobilyalarla Desenli Duvar Kagıtlarını Kombinleyin

Geleneksel duvar kagıdının ötesine baktıgınızda gerçekten göze çarpan bir tasarım mevcudiyeti yaratabilirsiniz. “Büyük salonun duvarlarına iki seviyeli yesil çiçekli kumas kurmayı planladıgımı söyledigimde (mimar Ken Linsteadt) biraz korkmus olabilecegimi düsünüyorum” diyor Sonoma Valley gölünün çekildigi Ken Fulk markalı kumas, yüksek duvarlara, tek basına uygulandıgında büyüleyici ve enerjisi yüksek bir ifade katıyor Yıllardan Süregelen Dekorasyonun Katmanları

California merkezli iç mimar Patrick Printy, “Zaman ve yenileme katmanlarını görmeyi çok seviyorum” diyor. “Bana göre, bu etkiyi derinleştiriyor.” Organik hissedilen bir uyum hissinin elde edilmesi önemli degil. Zamanda yolculuk yapmanın en iyi yolu, farklı zamanların trend mobilyalarını kombinlemektir. 

Kanepenin Ölçegi

Bu çok basit, Emily Henderson'ın kuralını düsünmemek için kendinizi zorlayacaksınız: Büyük bir oda da büyük mobilyalara sahip olmalı, orta büyüklükteki bir oda da orta büyüklükteki mobilyalara sahip olmalı ve küçük odalar (tahmin edersiniz) daha çok küçük mobilyalara sahip olmalıdır. Mobilyaların geri kalanını kanepenize göre ölçeklendirin.


 

$10, Blue Note, Benjamin Moore

Los Ortamlar için Koyu Renk Kullanma

Çok fazla dogal ısık almayan bir odayı doygun bir renge boyayın. Homepolish'in West Coast yaratıcı direktörü Orlando Soria, “Bazı pigmentlerin eklenmesi mekânı kasıtlı ve romantik hissettiriyor” diyor.


 

$398, Washed Wood Nightstand, Anthropologie

Beyaz ile Ahsap Uyumu

Jessie Black'in zarif bir yatak odası yaratma formülü; Ahsap, beyaz renk ve dogal ısık. Günes ısıgının , beyaz boyanın ve dekorun tazeligi ile yan yana gelen odun sıcaklıgı ortama zarif ve sık bir görünüm katıyor.#dekorasyonfikirleri


36 views0 comments

Kommentare


bottom of page